Графік роботи:
Понеділок -Неділя з 10:00 до 19:00
 
0
Мій кошик
Каталог

Велосипеди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як вибрати велосипед для дитини?

Їзда на велосипеді, безумовно, є надзвичайно захопливим заняттям для дитини. Також, такі розваги покращують зорово-моторну координацію, дрібну і велику моторику, впевненість в собі і підсилює почуття виконаного обов'язку. Купуючи дитині велосипед, ви отримаєте для нього не тільки подарунок, але і вміння на все життя. 

Можна сказати, що відповідний вік для початку їзди на велосипеді - п'ять або шість років. Однак, дворічна дитина, також може почати їздити, але на біговілі або триколісному велосипеді. Вимоги при виборі, здавалось би цього простого транспортного засобу, трохи відрізняються для зовсім маленьких гонщиків та дітей більш старшого віку.

Поради щодо вибору дитячого велосипеда

Однією з головних речей, на яку ви повинні звернути увагу, купуючи велосипеди для своїх дітей - це вибір, відповідно зросту. Як ви дізнаєтесь правильну висоту? Якщо ноги вашої дитини торкаються землі в найнижчому положенні сидіння і можуть штовхнути або зупинити велосипед, це означає, що висота правильна. 

Вибираючи велосипед для своєї дитини, дуже важливо те, наскільки комфортно їй буде на ньому їздить. Саме тому, купуючи такий засіб пересування, слід брати дитину з собою, щоб вона приймала участь у виборі. Так які саме є велосипеди для хлопчиків та дівчаток дошкільного віку: 

  • Велосипед з ручкою та триколісний велосипед:  до 10 місяцям, ваша дитина може розпочинати їздити на таких велосипедах. Хоча у такому віці, малюк ще не здатний крутити педалі. Спочатку краще самостійно катати малюка, на велосипеді схожому на коляску, використовуючи ручку. Його головне призначення, звичайно, зробити так, щоб ваша дитина навчилася крутити педалі та отримувати задоволення! Таким чином, змалечку, дитина вже пристосовується та захоплюється засобом пересування. Приблизно у віці 2-4 років, можна розпочинати самостійно крутити педалі. Або використовувати біговіл, котрий підвищує впевненість дитини у собі, одночасно покращуючи рівновагу та навички керування. 

У такому віці, необхідно вибирати велосипед, оснащений деякими спеціальними деталями та пристосуваннями для забезпечення комфортної їзди на цьому транспортному засобі. Також, велосипед повинен мати опори для ніжок малюка. Транспортний засіб має бути оснащений брезентовим чохлом, що захищає від палючого сонця і проливного дощу.

  • Двоколісний велосипед-це дитячий транспортний засіб, для більш впевненої манери їзди, котрий використовується з 5 років. У комплекті таких велосипеді найчастіше їдуть опорні додаткові колеса, котрі з часом знімаються, щоб дитина навчилася самостійно їздити на двоколісному транспорті.

Для початку не вибирайте для дитини велосипед, обладнаний ручним гальмом, адже натискати їх доведеться з великим зусиллям. Використання дитячого ніжного гальма, буде надійніше і зручніше для вашої дитині.

Купити велосипед дитячий у Житомирі

У дитячому супермаркеті “Мірошка”, ви можете знайти безліч доступних високоякісних моделей велосипедів, брендів Miqilong та QPlay, залежно від дизайну та віку вашої дитини. Широкий асортимент, дозволяє вашій дитині легко вибрати товар, котрий буде відповідати її смаку. Дуже зручно те, що ви маєте можливість замовити товар по приємній ціні не виходячи з дому. А швидка доставка по Житомирській області: Бердичев, Коростень, Новоград-Волинський та іншим містами України, не змусить Вас та Вашу дитину, чекати довгоочікуване замовлення! Дякуємо, що маєте довіру, саме до нас!  

Вгору