Графік роботи:
Понеділок -Неділя з 10:00 до 19:00
 
0
Мій кошик
Каталог

Іграшки та творчість

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

 

Якісні дитячі іграшки та набори для творчості

Напевно, всі дорослі та малюки, які навчилися розмовляти знають, що купити дитячі іграшки в Житомирі можна у сучасному та інноваційному інтернет-магазині —  Мірошка.  

Коли народжується дитина, перше, на що починають задивлятися молоді батьки після пелюшок, одягу та колисок, це —  іграшки. Але тут йде мова не про дрібничкі, а про корисні для розвитку немовлят девайси. 

Важливо, щоб малюки в процесі гри пізнавали світ та відчували позитивні емоції. Найменші — цікавляться текстурними тканинами та дзвіном брязкалець. Старші діти вже чітко розуміють, яку іграшку бажають та як будуть використовувати її. 

Тому ви можете разом замовити розвиваючі іграшки для дітей в нашому інтернет-магазині, перетворивши онлайн покупку у квест.

А правда ж приємно бачити щасливі оченята, коли доставка приносить замовлення до вашого дому в Житомирській області (Житомир, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський) чи в будь-яке місто України?!

Різновиди дитячих іграшок

В педагогічній класифікації існують наступні види: 

 • розвиваючі — перші рухи та сприйняття (брязкальця, кільця, гризунці, пірамідки, сортери);
 • іграшки для розвитку дрібної моторики (помпони, бізіборди, набори для рахування);
 • іграшкові друзі для наймолодших (м'які іграшки у вигляді цуценят, кошенят та герої улюблених мультфільмів);
 • образно-сюжетні — знайомлять дітей з оточуючим світом (пупси, ляльки L.O.L, Barbie, лялькові меблі, посуд, фрукти й овочі, фігурки тварин);
 • іграшки, направлені на фізичний розвиток дитини (м'ячі, скакалки, каталки); 
 • з технічним ухилом та елементами науки (конструктори, машини на дистанційному управлінні та трансформери, інтерактивні іграшки); 
 • для художнього та музичного розвитку (металофони, лялькові театри, музичні інструменти);
 • настільні ігри — покликані розвивати посидючість, кмітливість, дисциплінованість, також сміливо можна купувати ігри-головоломки, хокей, футбол, лото, джанга, бінго, дуплет, судоку, рибалка, шахи та інші. 

Іграшки виготовляють із різних матеріалів: з дерева, металу, шиють з текстилю, формують із пластмаси, резини. Застосовується в ігровій індустрії також поліграфічні вироби та скло. 

Існують і комбіновані варіанти з використанням одночасно різнопланових матеріалів, тому часто іграшку важко віднести до якогось одного класу чи категорії через ії багатофункціональність. 

Приємно здивують батьків конструктивні рішення сучасних розвиваючих платформ у виробників Chicco та LEGO, які широко представлені в нашому інтернет-магазині. 

Навіщо купувати іграшки дітям?

Вітчизняний ринок пропонує надзвичайно різноманітний асортимент іграшок, який постійно оновлюється з урахуванням новітніх досягнень в різних областях науки. 

Новітні іграшкові девайси оснащуються смарт-механізмами, завдяки яким вони самі пересуваються по підлозі чи у повітрі, регулюються голосовими командами. 

Інтелектуальний та особистісний розвиток дитини у багатьох аспектах залежить від того, які ігри та іграшки оточують її у період навчання та дозвілля. 

Дитячий світ неможливо уявити без іграшок, які навчають цілеспрямованості, осмисленій діяльності, розвивають уяву, тренують інтуїцію, формують моральні цінності, вивчаюсть специфіку професій.

Сучасні іграшки пробуджують інтерес до техніки, роблять дитину допитливою, спостережливою, виховують художній та культурний смаки, заохочують до творчості. 

Як вибрати цікаві набори для творчості?

Творчі набори діляться за віковими рекомендаціями:

 • вік до 2 років — набори для пальчикового малювання, ліплення, сортування; 

 • 2-4 роки — набори для малювання з наявністю завдань за номерами чи наліпками улюблених героїв, об'ємні аплікації, декорування картин, листівок, виготовлення нескладних прикрас з різних матеріалів (повітряний пластилін, крупні бусини);

 • від 5 до 6 років — розмальовки глітером та кольоровим піском, набори з фетру, картини зі стразів та паєток, гравюри;

 • від 7 років та доросліше — сміливо обирайте комплекти всіх видів творчості. Тематичні набори Плей До, SKETCHBOOK, набори для дослідів, виготовлення свічок, миловаріння, створення косметики, суміші для моделювання, квілінг, мозаїки, штампи та інші. 

Набори для творчості у нашому дитячому супермаркеті —  це безкінечний вибір та різноманіття товарів за доступною ціною та на будь-який вік!

Вгору