Графік роботи:
Понеділок -Неділя з 10:00 до 19:00
 
0
Мій кошик
Каталог

Самокати

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як вибрати самокат для дитини?

При виборі самоката, дуже важливо звернути увагу на кілька порад, перш ніж вибрати хороший дитячий. Вік - найголовніша з цих особливостей. Як правило, діти старше 2 років можуть легко їздити на такому засобі пересування. Ви можете почати з вибору моделі колісного транспорту, котрий відповідає віку та зросту вашої дитини. Другим важливим моментом при придбанні скутера є вибір колеса. Ви можете вибрати як двоколісну, так і триколісну модель самокату.  

Ще один момент, який слід враховувати перед покупкою самоката - це захисні аксесуари. Поряд з самокатом, обов'язково варто купувати аксесуари, що складаються з шоломів, браслетів і наколінників, і не можна дозволяти дитині кататися на самокаті без захисту.  

Також зверніть свою увагу на якість матеріалу. Якщо ваша дитина буде використовувати самокат на плоскій поверхні, ви можете вибрати моделі самокатів з гумовими колесами, які мають більш міцне захоплення. Дуже важливо, щоб платформна частина самоката була досить широкою. 

Самокати для дівчаток та хлопчиків

  • Самокат дитячий триколісний

У віці від 1 року - 2 років, під контролем батьків, вже можна починати привчати дитину до активного способу життя, за допомогою триколісного самоката. Тому самокати, якими можна користуватися з дворічного віку, допомагають психомоторному розвитку і навчанню вашої дитини. Моделі, що забезпечують координацію рук, ніг і очей, рухаються відповідно до природних рухів тіла вашої дитини.

  • Самокат дитячий двоколісний

Діти навіть у віці 3 років, повинні ще їздити на триколісному засобі, бо балансування та координація, ще потребує розвитку. У 5 років, вже з'являються впевнені навички балансування, а також дитина все може використовувати самокати більш контрольованим чином. На цьому етапі необхідно знати, що двоколісні моделі мають високу маневреність, але їм важче підтримувати контроль над балансом, ніж іншими. 

Купити самокат у Житомирі

Дитячий супермаркет “Мірошка”, до вашої уваги, надає широкий асортимент якісних дитячих самокатів, моделі котрих представлені у різноманітному дизайні, як для дівчат, так і хлопчат. За ціну ви можете не перейматися, спеціалісти підберуть відповідний товар, згідно з усіма вимогами та вашою фінансовою можливістю.   

Інтернет-магазин, у своїй колекції має багато виробів, таких відомих брендів: Babyhit, KiddieLand, YVolution, Micro, Miqilong.  

Зробивши онлайн замовлення, Ви можете скористатися швидкою доставкою по Житомирській області: Бердичев, Коростень, Новоград-Волинський та іншим містами України. 

Вгору