Графік роботи:
Понеділок -Неділя з 10:00 до 19:00
 
0
Мій кошик
Каталог

Розвиваючі та навчальні іграшки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Яку іграшку купити для розвитку дитини?

Іграшки - це частина дитинства. Як батьки, ви повинні вибирати іграшки відповідно до періоду розвитку та вікової групи дитини. Оскільки батьки повністю несуть відповідальність за ідентифікацію та надання іграшок, які дозволяють дитині розвивати свої перші навички мовлення та пам’яті.  

Перша і найважливіша вимога до іграшок для немовлят та дітей - це безпека. Роблячи покупки, потрібно переконатися, що товар який ви купуєте, відповідає необхідним умовам безпеки. Наприклад, іграшки, що містять дрібні деталі або гострі краї, слід пропонувати дітям після досягнення певного віку та періоду розвитку.  

Розвиваючі іграшки для дітей 

Іграшки залежать від віку, періоду розвитку та статі немовля (хлопчик чи дівчинка). Когнітивні, соціальні та психомоторні навички, що розвиваються з народження, дозволяють долати багато проблем у майбутньому. Для того, щоб розширити навички вирішення проблем, використання предметів та відчути реальне життя із задоволенням, головними помічниками стають ігри та іграшки. 

  • Дитячі розвиваючі іграшки 

Безперечно, освіта та розвиток дітей є одним з головних питань. За це найбільша відповідальність належить батькам. Однією з речей, яку ви повинні зробити, це придбати різноманітні розвиваючі іграшки. Краще робити це, коли вашій дитині лише 1 рік.

  • Іграшки для розвитку дрібної моторики

Для розвитку немовлята, можна застосовувати візуальні іграшки, починаючи з 2 місяців. Наприклад, книги з тканини підвищують координацію рук і очей та покращують навички пальців, тобто дрібну моторику. Оскільки у такому віці зоровий діапазон дитини становить 50-60 см, вони можуть сфокусуватись на багатьох предметів, розташованих поблизу них. Граючи з різними предметами, покращуються тактильні здібності, підвищуються навички захоплення рук та координацію. 

Як вибрати іграшку для розвитку дитини? 

  • Від 3 місяців до 6 місяців: іграшки, що шарудять і надають різноманітні звуки, можуть стати відповідним подарунком. Навіть найпростіші з них, відмінно впораються зі своїм призначенням. Як варіант, це може бути розвиваючі килимки та музичні сортери Fisher Price, або Mega Bloks. Впевнені, дуже цікавим, буде для малечі ігровий центр-Baby Einstein. Ці вироби сертифіковані і підходять немовлям. 

  • Від 9 місяців до 10 місяців: покажіть дитині книги від Tiny Love, які можна мити. Вони імітують звуки тварин, машин, казкових героїв. Також, дитину можуть зацікавити музичні та світлові іграшки від Chicco. У такому віці, вже можна розпочинати проводити тренування та давати у долоні більш мілкі предмети. Наприклад, кубики, щоб вчитися будувати пірамідки.  

  • Від 1 року до 2 років: почніть розвивати дрібну моторику та сенсорику, для цього купуйте малюку іграшки різної форми. Позитивно вплине на розвиток хлопчиків, іграшки-тягачі.   

Де купити іграшку для розвитку дитини?

У дитячому супермаркеті “Мірошка”, котрий знаходиться у Житомирі, ви можете придбати іграшки на будь-який смак, по доступній ціні. Наш інтернет-магазин, дає можливість зробити онлайн замовлення не виходячи з дому. Завдяки широкому асортименту іграшок, ви можете придбати  товар найвищої якості. Спеціалісти постійно намагаються надати своїм клієнтам найкращий сервіс. Тому якщо ви хочете, щоб ваші діти вчилися розважаючись та мали можливість добре проводити час зі своїми однолітками, зробіть покупку в нас, замовивши швидку доставку у: Новоград-Волинський, Бердичів, Коростень та по всій Житомирській області й Україні. 

Вгору