Графік роботи:
Понеділок -Неділя з 10:00 до 19:00
 
0
Мій кошик
Каталог

Дитячі коляски та аксесуари до них

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як правильно вибрати дитячу коляску?

Кожній мамі хочеться, щоб їй дитині було комфортно с перших днів життя. Для цього, перш за все, потрібно вибрати дитячу коляску. Вибір буде залежить від того, чого ви очікуєте від неї й  для чого вона вам потрібна. У матері, яка живе в центрі міста, будуть інші вимоги, і зовсім інша коляска знадобиться тим, хто живе в селі на лоні природи або в горах. 

Коляски для дітей, в цілому можна розділити на прогулянкові коляски (призначені для новонароджених та маленьких дітей до 8 місяців), комбіновані коляски (відповідні від народження до 3 років), спортивні коляски (зазвичай від 6 місяців до 3 років) і тростина (зазвичай від 6 місяців до 3 років). Найбільш потрібну коляску, можна вважати універсальну, адже комплектація, що складається з шасі, люльки і прогулянкового варіанту, дозволяє з легкістю заміняти один модуль на інший відповідно до віку дитини.

Коляска для новорожденного

Універсальні коляски для новонароджених, призначені для малюків до року або вагою до 15 кг. Здатні надійно забезпечити безпеку та комфорт вашого малюка. Вони можуть бути 2 в 1 або 3 в 1 в залежності від того, що входить в їх комплектування. Для новонароджених використовують люльку, якщо сказати про дітей старших пів року, встановлюють спеціальний прогулянковий блок. 

Коляска для двійні

Така коляска, призначена для перенесення двох немовлят. Таким чином, батьки близнюків можуть задовольнити всі свої потреби за допомогою одного товару замість того, щоб купувати два окремих. Основний вибір такої коляски- вирішити, чи будуть діти поруч або позаду один одного. У обох варіантів є свої плюси і мінуси. Отже, вам потрібно уважно і терпляче придивитися, щоб з таким візком, було легко звертатися, переноситись, складатися та розкладатися. Багато батьків також оцінять його компактність, якщо він легко буде поміщатися у ваш багажник автомобіля. 

Вибрати якісну коляску сьогодні - непросте завдання, як це було колись. Це пов'язано з тим, що на ринку представлено багато різних моделей, які мають безліч різних параметрів. Тому вибір коляски стає досить складною справою, адже щоб вибрати  коляску, потрібно врахувати безліч різних параметрів і інформації. Саме тому, ми написали для вас керівництво, в якому ви дізнаєтеся про найбільш важливі параметри, врахувавши: колеса, вагу, вантажопідйомність коляски, зберігання, безпеку, аксесуари і ціну.

Перед тим, як вибрати дитячу коляску, ви як батьки повинні уточнити параметри, відповідно до яких буде зроблено вибір між окремими моделями: 

 • Перевірте, чи виготовлена ​​коляска для вашої дитини за віком, зростом і вагою. Новонароджені повинні мати можливість лежати в колясках майже рівно, тому що вони не можуть тримати голову.

 • Переконайтеся, що в колясці є надійні ремені безпеки. Найбезпечніша конструкція - це 5-точкова прив'язь: плечові лямки, ремінь між ніг і поясні ремені, які пов'язані між собою.

 • Якщо в колясці є підлокітник (ручка) перед сидінням, переконайтеся, що зазор між кермом і сидінням можна закрити, коли коляска використовується в похилому положенні.

 • Кращі гальма блокують колеса, прикріплюючи механізми до самих колес, а не покладаючись на тиск в шинах. Деякі коляски мають одне колесо з гальмом, деякі - два колеса з гальмом. Незалежно від гальм коляски.

 • У візку не повинно бути деталей, котрі можуть стиснути пальці дитині та створити небезпечні умови.

 • Добре перевірте, чи є надійний баланс у колясці. При легкому натисканні на ручку, вона повинна стійко стояти до відхилення назад. 

 • Отвори для ніжок, повинні бути маленькими, щоб у малюка не було можливості випасти. 

 • Ручка візка, має бути на одному рівні з вашою талією чи трохи нижче. 

 • Крім того, коляски бувають трьох-і чотирьох- колісними. Візок з трьома точками опори більш повороткий, але менш стійкий, тому краще вибрати чотириколісний, але з поворотними передніми колесами, що вирішує проблему маневреності.  

У цій статті ми розповіли про те, як вибрати кращу модель коляски, зосередившись на найголовніших параметрах. Завжди уважно вивчайте всі характеристики й деталі перед тим, як вибрати обрану вами модель. Також ретельно порівняйте між собою, різні варіанти. Ми сподіваємося, що за допомогою цієї статті, ми допомогли вам вибрати кращу коляску!

Купити коляску дитячу в Житомирі 

Дитячий супермаркет Мірошка, пропонує великий вибір якісних колясок та аксесуарів, відомих виробників за доступною ціною:

 • Adamex

 • Cybex 

 • Chicco

 • Evenflo

 • CBX

 • Geoby

 • Mioobaby

 • Noordi

 • Tutis

 • Quatro

Широкий асортимент інтернет-магазину, не залишить Вас та вашого малюка без кращої коляски у світі! Звертайте особливу увагу, на позиції з каталогу, на деякі з них діють знижки - в тому числі й на топові моделі (зимові, літні). 

Ми добре знаємо, як важко з дитиною на руках ходити по магазинах і вибирати коляску. Саме з цього приводу, у нас є швидка доставка по Житомирській області: Бердичев, Коростень, Новоград-Волинський та іншим містами України. Дякуємо за довіру! 

Вгору