Шлях завоювання дитячих сердець розпочався з 15 лютого 2004 року, коли в приміщенні торгового центру "Дім взуття" відкрився перший у місті дитячий магазин самообслуговування - "МІРОШКА". Сотні тисяч маленьких громадян міста та області приїздили сюди зі своїми батьками, бабусями та дідусями, щоб поринути у казковий світ. З 2005 року магазин переїхав в історичне місце торгівлі дитячими товарами "Детский мир", за адресою вул. Івана Кочерги, 3. 
 
Сімнадцять років. Саме стільки супермаркет дарує посмішки найдорожчим клієнтам, задовольняє потреби найвибагливіших покупців і притягує гарним сервісом.  Час плине, все навкруги змінюється і наш магазин не виключення. В 2020 році, для зручності клієнтів, магазин переїзжає на перший поверх цієї ж будівлі.
 
Створена з любов'ю, оновлена "МІРОШКА" відповідає всім сучасним вимогам. Тепер з легкістю можна заїхати дитячим візочком по зручному пандусу, обрати необхідні покупки, переповити малюка та нагодувати його в окремій кімнаті. 
 
Щодня ми бачимо, молодих батьків, які обережно прогулюються між поличками, приглядаючись до необхідних речей для майбутнього малюка. Підтримуємо їх, коли вони, хвилюючись, забігають до нас по дорозі в родильний зал. Допомагаємо розгубеним татусям, які вагаються у виборі плешечки для годування. Знаємо, яка перша іграшка буде у малечі і як змінюватимуться її смаки до мультяшних героїв впродовж наступних років.  Адже в супермаркеті "МІРОШКА" є все, що необхідно діткам від самого народження - пелюшки, підгузки, візочки, автомобільні крісла, ліжечка, пустушки, дитяче харчування, взуття та одяг на зріст від 50-ти до 176-ти сантиметрів, чудові іграшки від найкращих виробників світу.
 
Нам довіряють найдорожче - здоров'я та щасливе дитинство нового покоління!