Інноваційні переноски і ергорюкзаки від Stokke

Інноваційні переноски і ергорюкзаки від Stokke

 Навіщо потрібен ергорюкзак при наявності коляски? Він здатний дати мобільність батькам в тих випадках, коли з коляскою незручно. Рюкзак незамінний, якщо вам потрібні вільні руки, або якщо малюк спокійний тільки у вас на руках.

 Рюкзак Stokke MyCarriеr Front and Back зростає разом з дитиною:

-У конструкції MyCarrier закладені принципи правильної посадки дитини в усіх позиціях, щоб сприяти його здоровому розвитку.

-У ергорюкзаках Stokke є особливість, завдяки якій вони виділяються серед інших. Вони були створені батьками для своїх дітей. Без компромісів, в кращих інтересах дитини.

-Комфорт для дитини - головний пріоритет при виборі ергорюкзака. Посадка малюка в положенні happy hips забезпечує правильний розподіл навантаження на стегна. У рюкзаках Stokke дитині зручно так само, як і на батьківських руках.

-Для зручності батьків у Stokke розробили унікальну систему кріплення. Рівномірний розподіл навантаження і підтримка хребта дозволяють гуляти з малюком набагато довше і не відчувати втому в спині і плечах.
-Ергорюкзак MyCarrier розроблений з урахуванням ергономічних вимог, щоб дозволити батькам будь-якого зросту і ваги підігнати його по фігурі - своєї і дитини.
-Широкі можливості регулювання рюкзака дозволяють рівномірно розподілити навантаження на спину батьків - щоб гуляти з дитиною довше!

-Правильна посадка дитини у всіх позиціях

Stokke MyCarrier рекомендований Міжнародним інститутом дисплазії тазостегнового суглоба.

У положенні "обличчям до батьків" дитина сидить з широко розставленими ніжками, в якому йому забезпечується хороша підтримка спини, сідниць і стегон.
В якому б положенні дитина не була влаштована, йому забезпечена належна підтримка
Завдяки можливості регулювання перенесення досягається оптимальна підтримка дитини і чудова підгонка по фігурі дорослого.

Нагрудне перенесення придатне для віку 1 - 9 місяців 
Нагрудне перенесення придатне для ваги від 3.5 до 15 кг 
Нагрудне перенесення придатне для маленьких дітей зростом від 53 см
Заплічне перенесення придатне для віку від 9 місяців

Розширена  гарантія – 3 роки.

 

 все статьи