Зустрічайте новий бренд в “Мірошці” - італійський одяг “BRUMS”

Зустрічайте новий бренд в “Мірошці” - італійський одяг “BRUMS”
Дітям - все тільки найкраще. Це аксіома. Турбота про щасливе дитинство дитини починається з вибору одягу. До неї особливі вимоги. Вона повинна бути з натуральних матеріалів, зручною, практичною, красивою. Всі ці прикметники в повній мірі характеризують дитячий одяг Brums.

Чому саме Brums? Та тому, що виробники цього найвідомішого бренду дитячого одягу розробляють свою продукцію з залученням найбільш вимогливих і строгих експертів - дбайливих мам, враховуючи їх думку, прислухаючись до порад. А вже вони точно знають, який одяг має бути у дітей. Тому кожна модель - це ласкавий і ніжний дотик коханої мами.

Італійський одяг Brums супроводжує дитину з самого народження до шкільного віку, враховуючи індивідуальні якості і особливості характеру. Колекція пропонує різноманітні види сорочечок, комбінезонів, шапочок, кофтинок для новонароджених, пісочники і комплекти для малюка, незамінні легінси і нарядні сукні для дівчаток, брюки і джинси для хлопчиків. Моделі на кожен день, для прогулянок і занять спортом, святкові варіанти - це Brums дитячий одяг.

 

 

 

 

Вправні модельєри врахували всі пори року. Продукцію об'єднує її висока якість, натуральний, екологічно чистий матеріал, який не викликає алергії, привабливий зовнішній вигляд, надійні «експлуатаційні» якості.

Що можна сказати про бренд Brums. Розвиток цієї компанії бере початок в минулому столітті. Джованні Превост заснував текстильну компанію PREGIO в 1951 році, яка спеціалізувалася на одязі для дорослих і дітей. Значно пізніше був створений бренд BRUMMEL, який через кілька років перетворився в BRUMS. У 1981 році компанія звертає увагу на одяг для дітей за доступною ціною. У 2010 році компанія відкрила свою сторінку в Фейсбуці.

 

 

 

 

Асортимент цього бренду різноманітний від шкарпеток до головного убору. Це куртки, вітровки, джинси, толстовки, футболки, джемпера, блузки, спідниці, брюки, лонгсліви, сліншоти, плавки, шорти, нічні сорочки, спортивні костюми,легінси.

Одяг підкреслює свій напрямок для дітей. Це всілякі аплікації на виробах, додаткові рюші на сукнях, кишені незвичної форми, малюнки тварин, алфавіту, бантики на виробах.
Ось уже 5 десятиліть компанія Brums лідирує в дитячій моді (на середньому і високому рівнях), пропонуючи товари високої якості, різноманітні за стилем, за продуманим цінами.

А тепер з нового сезону ви зможете придбати цей чудовий одяг для свого малюка і в Мірошці 1

 

 

 

 

 все статьи